11. Decembar 2019.

13:40 SREDA, 27. 03. 2019. - 13:40 Izvor: TV Banat

GRADSKO ŠKOLSKO TAKMIČENjE U STRELjAŠTVU

U Uljmi je 26.03.2019. održano GRADSKO ŠKOLSKO TAKMIČENjE U STRELjAŠTVU za osnovne i srednje škole. Evo rezultata:

podeli

POJEDINAČNO: OSNOVNE ŠKOLE – DEČACI

R.B.         IME I PREZIME                                ŠKOLA                                I      II        ∑

1.            Nikola Radulović                   OŠ "Branko Radičević" Uljma     70    53     123

2.            Đura Ranić                            OŠ "Branko Radičević" Uljma      59   60      119

3.            Marko Milojković                  OŠ "Jovan Sterija Popović"          61   50      111

4.            Filip Panić                              OŠ "Branko Radičević" Uljma     53   57      110

5.            Luka Đorđević                       OŠ "Jovan Sterija Popović"         35   36        71

6.            Jakov Ćirović                         OŠ "Jovan Sterija Popović"         36   35        71


 

 Za okružno školsko takmičenje plasirao se Marko Milojković OŠ "Jovan Sterija Popović" Vršac


EKIPNO: OSNOVNE ŠKOLE - DEČACI

1. OŠ “Branko Radičević“ Uljma

              IME I PREZIME         GOD.                    I     II      ∑

              Đura Ranić               2009.                   59   60   119     352

              Nikola Radulović     2007.                    70   53   123

              Filip Panić               2006.                     53   57   110

2. OŠ “Jovan Sterija Popović” Vršac

             IME I PREZIME         GOD.                     I     II       ∑

             Marko Milojković     2009.                   61   50    111   253

             Jakov Ćirović            2008.                   36   35      71

             Luka Đorđević          2007.                   35   36      71

Za okružno školsko takmičenje plasirala se ekipa OŠ "Branko Radičević" Uljma.


POJEDINAČNO: SREDNjE ŠKOLE – OMLADINCI

R.B.         IME I PREZIME                          ŠKOLA                                  I          II         III       ∑

1.            Marko Mikavica        Hemijsko-medicinska škola Vršac       55       62        57      174

2.            Nemanja Stojanov    Hemijsko-medicinska škola Vršac       83       84        74      241

3.            Miljan Obođan         Hemijsko-medicinska škola Vršac        85       78        86      249


EKIPNO: SREDNjE ŠKOLE - OMLADINCI

1. Hemijsko medicinska škola Vršac

              IME I PREZIME         GOD.                    I      II     III     ∑

              Miljan Obođan                                    85   78    86   249 664

              Nemanja Stojanov                               83   84    74   241

              Marko Mikavica                                   55   62    57   174

Za okružno školsko takmičenje plasirala se ekipa Hemijsko-medicinska škola Vršac.


POJEDINAČNO: SREDNjE ŠKOLE – OMLADINKE

R.B.        IME I PREZIME                           ŠKOLA                                  I          II         III        ∑

1.           Tanja Janković                Poljoprivredna škola "Vršac"           91       91        88     270

2.           Milica Jovanović             ŠC "Nikola Tesla" Vršac                  90       85        88     263

3.           Jelena Jovančov             Hemijsko-medicinska škola Vršac  89       86        86     261

4.           Milica Ilin                       ŠC "Nikola Tesla" Vršac                    81       89        80    250

5.           Marija Agatonović         ŠC "Nikola Tesla" Vršac                    80       78        74    232

6.           Milica Utvić                    Hemijsko-medicinska škola Vršac    62       78        74     214


Za okružno školsko takmičenje plasirala se Tanja Janković Poljoprivredna škola "Vršac" Vršac.


EKIPNO: SREDNjE ŠKOLE - OMLADINKE

1. ŠC" Nikola Tesla" Vršac

              IME I PREZIME             GOD.                  I      II    III      ∑

              Milica Jovanović          2002                  85   88   90   263 745

              Milica Ilin                     2002                  81  89   80   250

              Marija Agatonović       2001                  80  78   74   232


 

Za okružno školsko takmičenje plasirala se ekipa ŠC" Nikola Tesla"Vršac


 

podeli

Slične vesti

Vremeplov