24. Avgust 2019.

16:16 SREDA, 20. 03. 2019. - 16:16 Izvor: TV Banat

REZULTATI GRADSKOG TAKMIČENJA U ŠAHU ZA OSNOVNE ŠKOLE

U nedelju 17. marta u Hemijsko-medicinskoj školi u Vršcu, održano je gradsko takmičenje u šahu za učenike osnovnih škola. Đaci su se takmičili pojedinačno i ekipno, a najuspešniji plasirali su se na Okružno takmičenje. Datum i mesto održavanja Okružnog takmičenja još nije određen.

podeli

Tv Banat

REZULTATI:

I razred, devojčice:

1. Stojiljković Neda, Branko Radičević, Uljma


I razred, dečaci

1. Rabijac Viktor, Branko Radičević, Uljma

2. Ivanović Balša, Mladost, Vršac

3. Đukić Luka Jovan, Jovan Sterija Popović, Vršac


II razred devojčice:

1. Graničarski Iskra, Vuk Karadžić, Vršac

2. Nikolajev Maša, Vuk Karadžić, Vršac

3. Arađan Jovana, Vuk Karadžić, Vršac


II razred dečaci:

1. Vladislav Stefan, Vuk Karadžić, Vršac

2. Voina Viktor, Branko Radičević, Uljma

3. Nikolić Strahinja, Vuk Karadžić, Vršac


III razred devojčice

1. Milanko Milica, Moša Pijade, Gudurica

2. Sili Jana, Vuk Karadžić, Vršac

3. Rac Helena, Jovan Sterija Popović, Vršac


III razred dečaci

1. Vladislav Aleksa, Vuk Karadžić, Vršac

2. Panić Petar, Branko Radičević, Uljma

3. Veličković Milan, Paja Jovanović, Vršac


IV razred

1. Jovanović Milica, Moša Pijad,e Gudurica

2. Šavor Anja, Moša Pijade, Gudurica

3. Milin Lena, Vuk Karadžić, Vršac


IV razred dečaci:

1. Popović Predrag, Paja Jovanović, Vršac

2. Varićak Aleksa, Vuk Karadžić, Vršac

3. Bućinac Luka, Vuk Karadžić, Vršac


V razred devojčice

1. Bou Teodora, Olga Petrov Radišić, Vršac

2. Stamenković Jovana, Mladost, Vršac


V razred dečaci

1. Ferjančić Mario, Moša Pijade, Gudurica

2. Skoko Andrej, Mladost, Vršac

3. Dragojević Aleksandar, Vuk Karadžić, Vršac


VI razred devojčice

/


VI razred dečaci

1. Subesku Sebastian, Olga Petrov Radišić, Vršac

2. Jovčić Aleksandar, Mladost, Vršac

3. Kalaji Nikola, Moša Pijade, Gudurica


VII razred Učenica (prezime i ime) Škola Mesto

1. Lazić Anja, Mladost, Vršac

2. Grujić Marina, Vuk Karadžić, Vršac

3. Golović Marija, Moša Pijade, Gudurica

VII razred dečaci

1. Nemet Mateja, Vuk Karadžić, Vršac

2. Balać Strahinja, Moša Pijade, Gudurica

3. Tomašević Luka, Jovan Sterija Popović, Vršac


VIII razred devojčice

1. Petrović Jovana Moša Pijade Gudurica

VIII razred dečaci

1. Cvrkota Miloš Mladost Vršac

2. Kalinić Luka Jovan Sterija Popović Vršac

3. Preda Sebastian Olga Petrov Radišić Vršac

Ekipno:

1. Moša Pijade Gudurica

2. Vuk Karadžić Vršac

3. Jovan Sterija Popović Vršac


Sudije Zoran Stanimirović, Petar Stajić, Boban Bogosavljević, Boško Đonin, Čedomir Uzelac, Staka Ivković, Velibor Ćirjanić

Svečana ceremonija dodela priznanja sa gradskog takmičenja u šahu održaće se u četvrtak 21. marta, od 13:00h u zbornici Hemijsko-medicinske škole. Nagrade u vidu pehara i medalja predviđene su za troje prvoplasiranih u svojim razredima, a za nastavnike (školske koordinatore) zahvalnice.


 

podeli

Slične vesti

Vesti

Emisije

Pogledaj sve