11. Decembar 2019.

KOŠRAKAŠI VRŠCA U SUBOTU PROTIV PAZARA

Košarkaši Vršca u subotu igraju derbi meč protiv Novog Pazara. Utakmica je je od velikog značaja za vrščane a kako bi animarili publiku da dodje u što većem broju ,trener I igrači kluba ,pozvali su danas djake školskog centra “Nikola Tesla “ da dodju I podrže ih na ovom vaznom meču.

ČETVRTAK, 17. 10. 2019 - 16:13Sport

KOŠARKAŠI VRŠCA SAVLADALI KOLUBARU

Košarkaši Vršca pobedom su započeli takmičenje u košarkaškoj ligi Srbije,pošto su u subotu na domaćem terenu savladali ekipu Kolubare rezultatom 83:73.

PONEDELJAK, 7. 10. 2019 - 15:53Sport
UTORAK, 25. 6. 2019 - 15:32Košarka

IZ VRŠCA NA EVROPSKO PRVENSTVO U KOŠARCI ZA ŽENE

37. Evropsko prvenstvo u košarci za žene održaće se u periodu od 27.  juna do 07., u Letoniji i Srbiji, u organizaciji Košarkaškog saveza Letonije, Košarkaškog savez Srbije i Međunarodne košarkaške federacije (FIBA).

PETAK, 21. 6. 2019 - 13:59Košarka

KOŠARKAŠKA REPREZENTACIJA SRBIJE U VRŠCU

Evropsko prevenstvo u košarci za žene krajem juna I početkom jula biće održano u Srbiji I Letoniji. Ženska reperzentacija Srbije trenutno boravi u Vršcu ,gde obavlja završnu fazu priprema pred početak prvenstva.Nešto više o pripremama i očekivanjima pred EP za Tv Banat rekla je selektorka ženske košarkaške reprezentacije Marina Maljković.

UTORAK, 12. 3. 2019 - 15:19Košarka

KOŠARKAŠI VRŠCA SAVLADALI OKK BEOGRAD

U okvru zaostakog kola KLS,košarkaši Vršca savladali su sinoć u centru “Millennium” ekipu OKK "Beograd" rezultatom  95 : 83. Vrščani suodigrali najbolji meč otkako ih predvodi trener Darko Kostić i pobedom protiv favorizovih „beogradjana ,ostavrili mogućnost za ulazak u superligu.

PONEDELJAK, 21. 1. 2019 - 15:22Košarka

VRŠAC - BORAC 88:107

Čačani su kako i priliči lideru rutinski obavili posao u Vršcu i lako došli do novog trijumfa. Samo su prve dve četvrtine meča podsetile na klasike koje su Vršac i Borac igrali godinama unazad u domaćoj i ABA ligi, dok je pitanje pobednika praktično bilo rešeno već u prvim minutima trećeg perioda. Rezultat na kraju – 88:107.

PONEDELJAK, 31. 12. 2018 - 10:41Košarka

UBEDLJIVA POBEDA VRŠČANA PROTIV VOJVODINE

Vršac je ubedljivom pobedom protiv Vojvodine rezultatom 103:87 u poslednjoj utakmici u 2018. godini priredio praznični ugođaj svojim navijačima i revanširao se Novosađanima za poraz iz prvog dela sezone.